PŘÍRODA

Letní kobereček...

28. srpna 2012 v 22:51 | Peťa
Na procházce člověk vidí spousty krásných věcí kolem sebe. Jenže když chodí každý den tu stejnou trasu vidí stále ty stejné věci, které člověka skoro nikdy nepřekvapí. Je ale nádhera, když člověk jde tichem a je sám se svýma myšlenkama... Snažím si uvědomim a přijít na spousty věcí, které mi poslední dobou chybí nebo ty, co mi v hlavě uvízly.

Jednoduše pořád nebrečet a postavit se na nohy, znovu. Ticho lečí. =)


Vysokohorské květy

1. srpna 2012 v 22:20 | Peťa
Jak jsem se nedávno zmínila - byla jsem na dovolené na Slovensku a přivezla jsem si spousty krásných snímků. Fotila jsem i zdejší flóru. Myslím, že některé fotečky se opravdu povedly.


A já myslela, že se blíží konec světa =D

11. června 2012 v 13:54 | Peťa
Prostě nádherný počasí. 8.6. což je Medard k němuž se váže pranostika: "Medardova kápě, 40 dní kape". A zatím se to všechno plní. =D Každej den leje jak z konve. No a včera myslilm, bylo pod mrakem, najednou se objevila duha a nebe zežlutělo. =D Za tím byly černý mraky a já myslela, že se ten konec vážně blíží. =D

Chaotický podzim

31. října 2011 v 18:41 | Peťa
Chvíli máme teplé chvilky, jenže ty během chviličky zmizí a přijde krutá zima. U nás se to střídá, jak na běžícím pásu. První mrazíky už jsou dávno za námi a mě v počítači zůstalo ještě stále pár ranních fotografií.

Podzimní čas mrazíků

22. října 2011 v 21:07 | Peťa
No včera jsem byla na stužkováku své třídy. Musím říci, že to byla vcelku povedená akce. Poprvé jsem si zkusila karaoke. No spali jsme tam a ráno jsem šla tu dlouho štreku k nám do vesnice. No a co mě lákalo byla ta krajina po ránu a omrzlé květiny, vzešlo z toho toho.

Fialkové dílko

13. června 2011 v 20:14 | Peťa
Nevim, jeslti jsem se o tom zmiňovala, ale pořídila jsem si nový mobil - konečně. Ten můj již vcelku dosluhoval. Značku Nokii jsem vyměnila za LG. Prostě byl levnější no, ale foťák má vážně kvalitní, vyfotila jsem s ním těchto pár snímků a musím říci, na to, že je to mobil nádhera.
 
 

Reklama