Koulička

To mě tíží.

11. září 2011 v 21:29 | Peťa
Jo, tak tohle si zřejmě nepřestanu vyčítat. O malé křečky se poctivě staráme, každý den s nimi trávíme spoustu času. Tak jsem si dvě vzala a hrála si s nima, jenže než jsem zvedla jedno, druhé mi vyskočili a spadlo z vcelku velké výšky. Chudák, má teď polámanou nožičku. Skoro se na ní neudrží, ale ségry říkali, že už dokonce chodí vcelku dobře, když je měli dneska venku. Tak snad mu nic nebude.

Osobně jsem nevěřila, že přežije. Je hrozně malej, oproti ostatním. Ještě to včerešího dne jako jediný neviděl. No uvidíme, co se bude dít. Snad mi neumře, můj brouček - kloučík jeden.Tak to je přesně on. Už před nehodou byl drobounkej.

Co se děje v křeččím světě?

2. září 2011 v 17:00 | Peťa
Zas se jednou můžeme podívat do domečku křeččí rodiny. Stále to všechno vypadá stejně. Dokonce máme i pár zájemců, cože je dobré, alespoň pro malé, kteří musí být ještě tři týdny u mámy. Zbývá nám ještě jedno malé. To si ovšem chceme nechat a ochočit si ho pěkně již od prvních dní. Uvidíme, který nám zůstane a jak to vlastně dopadne. Zatím se všem daří výborně. Akorát Koulička (Koupili jsme ji již velkou) se nechce nechat ochočit, od začátku kouše.. jsme z ní zoufalý. Uvidíme, když má teď ty děti.. no.

Překvapení - přiletěl čáp a vrána.

31. srpna 2011 v 21:46 | Peťa
Cesta z kuchyně do dětského pokojíku mé mladší sestry trvá jen chvilku. Když se podíváte po pokoji, určitě Vaší pozornost upoutá akvárko. Co že se v něm skrývá? Křečice křečka syrského. V pondělí 29.08.2011 v podvečerních hodinách ségra zvedla Kouličce dřevěný domeček, který poté rychle upustila a běžela zamnou do prvního patra s křikem naprosto - nepříčetná.


Jaké překvapení to na nás čekalo? Zkuste hádat - je to jednoduché.

Koulička

8. srpna 2011 v 21:12 | Peťa

Koulička - tak ji pojmenovali moje malé ségry. Dnes 8.8.2011 je 13h se stala dalším členem rodiny. Jedná se o křečka syrského neboli zlatého. Zatím se seznamujeme a poznáváme. =) Ale zas mohu říkat, že jsem si pro ní sama zajela. Být řidičem je tak dobré, člověk se dopraví kam potřebuje.

 
 

Reklama