Seznamte se, PRCEK!

17. dubna 2016 v 21:45 | Peťa |  Prcek
Bylo by neslušné nepředstavit:

Jméno: Prcek
Narození: 17.11.2013
Přinesení domů: 05.01.2014
Pohlaví: Chlapec
Rasa: Zakrslý beránekPo té šílené události v mém životě jsem se rozhodla pořídit si zvířátko. Samozřejmě, že jako pejskař, bych nejradši měla pejska. Jenže co by bylo s pejskem, když bych odjela na kolej, kde máme zakázaná zvířata. Navíc jsou hluční, takže by bylo jen otázkou času, kdy by na nás přišli. Kočka to samé a myši nesnáším. Tak jsem se rozhodla pro králíčka.

Celou dobu, co jsem ho neměla, jsem se na něj těšila. Ovšem když přišel den D a já si pro něj do Pardubic jela, měla jsem pocit, že si tím něco kompenzuji, že ho vlastně nechci. Jenže těžko něco zrušit, když už máte ušáka v přepravce a jedete vlakem na kolej.

Jenže ani králíček v mé péči nemá klidní život. Hned na začátku jsme byli u veterináře, protože jsme pšíkali. a 27.1 jsme byli podruhé, kdy nám byla stanovena kokcidióza. Nemoc na kterou umírá hodně králíčku a nelze proti ní očkovat. Takže máme antibiotika a zatím to vypadá zvláštně. Snad zabraly, ale více nám řekne znovu veterinář. Dneska 3.2. jsem mu sehnala lepší klec, takže konečně máme pořádný domeček.

Možná, že jsem ze začátku zajdu nechtěla, jsem vděčná, že ho mám. Občas mě oblíže a já mám pocit, že mě přeci jen někdo zůstal. Prcek se jmenuje... tak jsem říkala přítelovi. Neměl to rád, ale občas jsem mu tak řekla, tak jsem se rozhodla, že tak budu říkat i tomu malému dárečku. Inu, co... ať už mi přítele připomínají fotky na zdi, tapeta na mobilu a noťasu tak i ten malý běhající zázrak...

Jinak zajímavostí je, že se narodil stejný den jako ségra mého zesnulého přítele. A rodiče přítele si domů pořídili hafana, který se shodou okolností narodil stejný den jako jejich syn (přítel).

FOTEČKY Z PRVNÍHO DNE:

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama