Leden 2013

Rok 2013

1. ledna 2013 v 11:45 | Peťa |  Život
Zase o rok starší. Včerejší Silvestr mi vůbec nepřišel, že měl být! Sníh jsme viděli možná tak v televizi... ohňostroj jsem neviděla ani jeden... otrávené tvář mých "výborných" kamarádek, co více si na Nový rok přát.

Nebylo to tak hrozné, bavila jsem se i s ostatními. Hrály jsme hry jako Česko, Az-kvíz, takové kartičky na zapamatování u toho byla sranda. Popili pokecali, ale stejně to nebylo ono. Zaprvé mi tu chyběla jedna osůbka, která slavila jinde a zadruhé když je někdo otrávený životem - tak mu těžko pomůžete! A jen Vám to kazí náladu.

Člověk si stále uvědomuje, jak někteří lidé udělají velkou čáru a už jim více nerozumíte. Stále deprese nebo rozebírání vztahu s ženatým mužem, který má dítě, či jejich zábava typu "sedím a nic nedělám a všechno ostatní je trapný". Ne ne, to už nejsou nadále lidi s kterými si mám co říci. Není to především ona, ta holka co jsme spolu vyrůstali od malička. Smůla. Lidi se mění každý má svou cestu. A údajně až z Vysoké školy si člověk uchová nejvíce přátel. Tak uvidíme.

Jak rok je pomíjivý, tak i přátelství.

Přeji Vám všem jen to nejlepší do roku 2013, zdraví, lásku a hodně úspěchů. =)