Prosinec 2012

Uteklo to jako voda, budeme psát 2013. =D

30. prosince 2012 v 10:18 | Peťa |  Život
Už to není pravda... kdy člověk žil životem "blogu". Není na to čas, a že jsem jich pár vystřídala... Tak stejně, kdy člověk navštěvoval základní či střední školu.. Ty roky jsou pryč, tenhle rok končí a s tím i vzpomínky na střední školu je vzdalují!

Na konci září jsem nastoupila na Vysokou školu, kde je to naprosto něco jiného než kdekoliv jinde. Pokud si naivně myslíme, že na VŠ dojde k větší spravedlonosti než na SŠ jsme na omylu. Tady je to ještě horší a podporuje se tu hra "sám za sebe". Jak hrajete s někým už se od Vás očekává, že když vedení splete výsledky a Vám napíše, že jste neprošli přičemž prošli, budete mlčet a půjdete na zkoušku znova. =D

Možná jsem na tuhle vysokou nechtěla. Možná jsem ani nechtěla do Brna, ale jsem naprosto spokojená! Nemohla jsem chytnou lepší skupinu lidí! Lepší partu na koleji.

A teď mě čeká první zkouškové období. Začínám 3. ledna. a když půjde vše podle plánu skončím 22. ledna. Taková malá maturita, která se táhne celý měsíc! Jednu zkoušku už mám úspěšně za sebou a to jednu z nejtěžších - matematiku. Takže 5 kreditů z 12 potřebných (abych šla do dalšího semestru) mám...

Inu uvidíme, jak se věci vyvinou. A Vám přeji šťastné prožití Vánočních (které už proběhly =D) svátků a Nového roku ve zdraví. =)