Jednou jeden festival...

2. září 2012 v 21:48 | Peťa |  Život

Docházím k závěru, že Vašimi nejlepšími přáteli zůstávají pouze zvířata.


V pátek jsme vyrazili do Lázní Bohdaneč na jeden festival... bylo špatné počasí, chvílemi pršelo, ale tak to by se přežilo, ne? Vystupovali skupiny jako Honza, Wohnout (známější skupina), Volant, Dukla vozovna, Poletíme? (ta se mi hodně líbila, byli skvělí)... a ještě dvě, které jsem moc neslyšela, protože následovala pro mě nepříjemná část večer. Jelikož jsme byli 80 km od domova... a byla tam jedna holčina, co bydlela asi 10 km od toho...

Nejdříve jsme mysleli, že by jsme tam spali, ale když jsme přijeli tak pršelo, proto jsme si řekli, že stany případně rozložíme později když nebude pršet a nebo v nouzi, prostě pojedeme ke kamarádce domů a tam přespíme všichni. Když jsme to řešili po telefonu mluvilo se o stanování, ale tak... to se přeci především domluví na místě... no a jelikož hodně často pršelo a když nepršelo byla už tma a poslouchali jsme hudbu, tak nějak jsme i počítali s tím, že teda se pak domluvíme všichni - celá grupa. Měli jsme i k dispozici dvě auta, takže by jsme se všichni do nich vešli, aby jsem mohli jet.

Když přišla kamarádka (Co bydlí blízko) a řekla, že jede s ještě jedním kamarádek k jiný holce se tam bydlí, tak jsem na ni zůstala udiveně koukat. Protože mě zaskočila... Kdyby se zeptala, něco jako... já s T. jedu k M. co vy? Jedete s námi nebo spíte tady? Ale ona přišla jako hotová věc. Zvedli jsme se a šli s nimi do našeho auta pro věci, ani stan jsme neměli postavený. A ani jsem se nedokázala naštvat, spíš jsem byla vážně zaskočená, tím vším.

Vzali si věci a chvíli se tedy řešilo... kamarádka, co za námi přišla na mě zničehonic začala křičet, jsem jí řekla, že se s ní nechci hádat, co ji vadí a ona že na mě všechno... a pak odjeli. No a nám třem, co jsme tam zůstali zbývalo o půlnoci stavět stan nebo prostě jít spát do auta. Nakonec jsme šli do auta a vyspali se tam vcelku i pohodlně... v autě jsme pokecali, vůbec jsme neřešili to, co se dělo předtím. A ráno mě kamarád odvezl na autobus, protože jsem musela jet brzy ráno domů, kvůli brigádě - ostatní tam zůstali ještě den.

No a tak jsem si psala s kamarádem a on mi pak psal, že ta kamarádka, co nám tam nechala... vyprávěla, jak musím být (s dovolením) nasraná (přitom jsem nebyla ani večer ani ráno - jen mě to mrzelo), že si prej za to, že na mě křičela stejně můžu sama, protože když mi říkala, že jedou pryč s kamarádem, že jsem se prej nějak zatvářila. A to je důvod křičet a být hnusná? Asi ano...

Vlastně ani teď nejsem naštvaná, jen mě to mrzí, že člověku, kterému jsem věřila nejvíc se ke mě chová takhle... myslím, že si to nezasloužím, ale ona si myslí, že si to zasloužím a můžu si za to sama... Budiž, ale ztrácím k tomu člověku důvěru a nemyslím, že se takhle chovají kamarádi... Inu bude lepší mlčet a nechat na sebe příště opět někoho křičet, a asi nikdy neříkat svůj názor, nechat se od ostatních ponižovat a nikdy se za nic nenaštvat... tak asi pak mě budou lidi brát a já se na mě budu usmívat...

Chci kamarády, co si mě váží!... Chci toho moc? Nechci aby na mě křičeli... bezdůvodně...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Das Das | Web | 3. září 2012 v 20:46 | Reagovat

Na začátek musím říct, že opravdu nádherná fotka! :)
Lidi se opravdu dokáží chovat jako pořádný svině. podrazit.. ale někdy musíme uznat, že ani my ani oni nejsme bezchybný a odpustit jim něco, každý má své dny. Ale když je toho moc, tak je toho moc.. a je třeba si to uvědomit a ne se vláčet falešným kamarádstvím, kdy jeden zneužívá toho druhého.
Věřím, že se s kamarádkou usmíříte a že třeba.. za nějakou dobu k ní opět najdeš důvěru. :)
Je mi jasné, že se Ti na brigádu nechtělo, ale.. co já bych pro brigádu udělala, jen abych ji měla..

2 Bety Bety | Web | 12. září 2012 v 17:19 | Reagovat

Souhlasím s Das.
A také moc pěkná fotka.
S kamarády je to vážně někdy těžké. Ještě minulý rok jsem měla nejlepší kámošku, která udělala takovou sviňárnu, že bych to nečekala ani od nepřítele. Teď? Teď se ani nepozdravíme. No jo, někdy si prostě nevybereš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama