Prodloužené prázdniny, aneb začátek...

2. července 2012 v 22:14 | Peťa |  Život
Začíná mi to chybět. To chození do školy. Potkávání naší přemilé kantýnské. A myšlenka, že se vlastně už nikdy na tu školu znovu jako student nepodívám, je zvláštní. Zřejmě mi to konečně po dvou měsících dochází, že je konec. Tahle fáze mého života je zamnou. Ale musím říci, že za poslední rok jsem si užila tolik věcí...


Prázdniny se nesou zatím v klidném odpočinku. Byla jsem na posledních přijímacích zkouškách. S přítelem jsem byla na zápisu do studia v Brně na právnickou fakultu university Masarykovi, mě to ještě čeká. Přežila velmi bouřlivou oslavy svých 19 narozenin. Za půl roku jsem se do němoty opila čtyřikrát. Nikdy se mi to nedělo, jenže po těch problémech, co byly v listopadu až únoru... nemám žádnou klapku a tak jsem zapíjela své nepřijetí na žádnou vysokou školu... a vůbec celkově a přehnala jsem to, že mě poprvé domů museli odnést, ale co... stane se to asi každému...

Rodiče se dneska vzpomněli, když jsem jim dala ochutnávat bombonieru, se slovy kde jsem jí vzala, že jsem vlastně měla narozeniny. Tak mi popřáli... táta a sestry... nejsou hodní? Nejde o žádné dárky, nechci nic a vím, že ani nic nedostanu, ale vzpomenou si mohli samy... Ale co, že to vůbec řeším, je to normální ne?

No taky jsem byla poprvé na vodě... musím říci, že to byl vážně skvělý zažitek. Byli jsem na Sázavě. Už jsem pokřtěnej vodák, aneb neposlušný háček.

No s vysokýma školama to nakonec dopadlo, teď se s nimi rozsypal pytel. Do Brna na Mendelovu univerzitu jsem se nedostala, ale dala jsem odvolání. Na VŠE do Prahy jsem se dostala na poslední ze tří oboru aneb na učitelku ekonomických předmětů. Na Zemědělku do Prahy jsem se dotala na provoz a ekonomiku no a na Jihočeskou universitu do Českých Budějovic jsem se dostala na Účetnictví a řízení podniku...

.... po dlouchý uvažování se stanu zřejmě studentem školy Zemědělské v Praze. Sice je to obor, který nechci, ale příští rok bych ráda studovala kynologii. Ať si každý říká co chce.

Jen ... začínám mít období, kdy se cítím víc a víc sama. Především dneska po velké hádce doma.. a nemít si o tom s kým promluvit. Jop, přítel.. hm.. to by mě musel poslouchat a ještě se nesmát tomu, že na mě zapomněli. Vtipné...Za to mě kdo stále trestá?... Nejsem snad tak špatnej člověk...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Das Das | Web | 3. července 2012 v 23:12 | Reagovat

Voda je úžasná, byla jsme se školou na raftech, škoda, že jen jeden den. :)
Tak jsi to trochu přehnala s pitím, no co. Hlavně, když ses přitom nechtěla zabít a nemělas ani otravu krve, tak to beru. ;)
Uznávám, že rodina opravdu nemusela zapomenout na tvé narozeniny..
Gratuluju k přijetí na VŠ. :)
Kynologie by mne hrozně bavila studovat, ale nevím, jestli je to obor pro mne, tak si to nechám radši jen jako koníček. :) Ale Tobě hodně štěstí!
A mimochodem, všechno nejlepší k narozeninám!

2 Lee Lee | Web | 3. července 2012 v 23:52 | Reagovat

My na vodu jezdíme často, je to vždycky ta nejlepší část prázdnin...
Také gratuluji k přijetí na VŠ, ta kynologie je opravdu zajímavý obor a správně, ať si říkají co chtějí, je to tvůj život.

Všechno nejlepší k (včerejším?) narozeninám. Je pravda, že rodina by si je pamatovat mohla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama