Červenec 2012

Slovensko 2012 (23.7 -28.7)

31. července 2012 v 0:18 | Peťa |  Život
Člověk nemusí jet několik set kilometrů, aby si z dovolené přivezl krásné zážitky. Stačí jen za humna aneb za našimi slovenskými bratry... Nikdy jsem dovolené poblíž České republiky neabsolvovala. Když se mluvilo o cizině, vždy bylo hlavní destinací moře, ale i hory jsou nádherné.

Jako malá jsem léta jezdívala do Krknoš, celých 12 let. Najednou přišla střední, maturita a Krkonoše zmizely. Jsem ráda, že jsem tento rok započala turistiku opět. Jenže tomuhle se nedalo říkat jen turistika, zaslouží to odbornější název "vysokohorská turistika". Moje naivní představa, že tu budou cestičky jako v Krkonoších, byla dosti naivní.Bez provázku. =)

4. července 2012 v 23:54 | Peťa |  Betynka
Už jsem se rozhodla - chci studovat kynologii, studovat pejsky, protože toho co mám doma miluji nadevše. Táta mi slíbil, že mě s ní vezme na cvičák, aby se mohla vyřádit.. a nechá mě s ní cvičit. Né, že by se naučila něco nového, to ne, ale ona se tam vždy ráda vyřádí.

Dneska jsem jí donesla modrou hračku. Takovej pytlík.. něco jako "obušek". Na cvičáku na to psi útočej, no to se jí náramně líbilo. Byla ve svém živlu, ale už bylo šero, takže nebylo nic pořádně vidět. =( Fotky nejsou moc kvalitní. Našla jsem ovšem fotky z procházky... asi před čtrnácti dny. =)


Bibi =)

3. července 2012 v 23:33 | Peťa |  Bibi

Je to již delší dobu, co jsme byli nuceni se zbavit Kouličky. Začala být agresivní a po jejích malých byla nezvladatelná. Nechali jsme si jedno její malé děťátko - Nešiku. Jenže byl slabý už od malička a brzy nám pošel.

Tak si ségry pořídily Bibi. Křečka Džungarského. =) Já se k němu moc nemám, doma jsem málo a myšky nikdy nebyly můj koníček. =)

Prodloužené prázdniny, aneb začátek...

2. července 2012 v 22:14 | Peťa |  Život
Začíná mi to chybět. To chození do školy. Potkávání naší přemilé kantýnské. A myšlenka, že se vlastně už nikdy na tu školu znovu jako student nepodívám, je zvláštní. Zřejmě mi to konečně po dvou měsících dochází, že je konec. Tahle fáze mého života je zamnou. Ale musím říci, že za poslední rok jsem si užila tolik věcí...