Nový rok 2012

1. ledna 2012 v 21:49 | Peťa |  Život

Rok 2012 přišel a rok 2011 sebou jako každý rok odnesl pro mě to nejdůležitější - kamarády. Stává se z toho prostě taková Novoroční tradice, která se plní každé dva roky. Nevím, za je prostě ta hrozně velká chyba jen na mé straně, nebo někde jinde. Prý se nechovám jako kamarádka. A prej si už nemusíme tolik psát. Už mě jednoduše nepotřebuje. Prostě zřejmě čekám od věcí, aby byli jako doteď. Jenže tak nějak se během dvouch měsíců všechno změnilo a je to jinak. Lidi se začali chovat jinak, nebo snad já?Začalo to mým maturitním plese, na který jsem pozvala své kámoše s naivní myšlenkou, že ples si užiji s nima. Že si zatacujem popijem a tak. Jenže prostě oni se opili než skončil nástup, přípitek a šerpování. A já je nenašla. Byla jsem v hospodě, kde byli původně, ale tam prostě nebyli. (Proč bych jim říkala, že jsem je tam hledala, když by mi stejně řekli, že prostě jsem slepá a nebo blbá). Jelikož mi máma vzala mobil i peníze a šli pryč tak jsem byla bezradná. A když přišli byli nalámaný a já střízlivá a ještě se tam začal kamarád s kámoškou oblejzat. Takže tam na sebe div neskočili... Byli celý večer spolu.

Do toho jsem začala chodit s klukem. A to jsem od kamarádky poslouchala, že s ním začnu chodit a vyseru se na ní. Ne nevysrala jsem se na ní. Jenže mi přijde, že jak ona si začala s mým kámošem s kterým se znali díky mě, začala ona srát na mě. A popravdě mi to vadilo. Já ho měla víc než ráda jako kamaráda, což jsem si uvědomila až dýl. Až když byli spolu a vlastně nebyli. Pak se oni pohádali a já jí táhla domu z diskotéky, celou noc mi brečela a blila. Tak jsem se snažila pomoct, pak následoval týden, kdy ani jeden nekomunikoval. Tehdy ve mě začal klíčit ten pocit, že oba ztrácím. Ty dva lidi na kterých mi prostě záleželo naprosto nejvíc.

A pak předemnou začali mít tajemství a tak a já prostě už vážně nemůžu dál. Ztratila jsem s nima společnou řeč, naprosto. Jsou pryč, a tohle zažívám už podruhý. Je to tak hrozně bolestivý. Bolí to. Zas mě naplňuje ten pocit samoty, potřebuju kolem sebe lidi, ale prostě já žádné nemám. Hrozné zjištění.

Šťastný nový rok.... vám přeji lepší.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Alush Alush | Web | 1. ledna 2012 v 21:55 | Reagovat

Rok 2012 se vydaří líp ;)

2 Das Das | Web | 1. ledna 2012 v 22:57 | Reagovat

Přeju, aby to v novém roce bylo lepší.. ;)
Holt lidi jsou pěkný sviňouši.. ubližujou nám, i když my se k nim snažíme chovat, co nejlépe.. Ale oni..
Popravdě já si nejvíc rozumím se svou vzdálenou příbuznou, ačkoliv je o čtyry roky starší. Protože s přáteli.. nemám tak dobrý vztah. Ale ono to bude asi tím, že většinou nejsem společenský typ. :)

3 Werča Werča | Web | 2. ledna 2012 v 18:54 | Reagovat

:( smutné... ale nejsi v tom tak úplně sama. Já sice mám přítele, ale od té doby se se mnou staří kamarádi už moc nekamarádí. Taky mě to mrzí a chybí ty pařby s nima, ale co nadělám, mám svojí hrdost. A ty jí začni mít taky ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama