Vánoční nálada... Ne!

14. prosince 2011 v 17:08 | Peťa |  Život


Šílenost sama, že už se nám blíží vánoční svátky a sníh je k nenalezení... kde ho Martin na bílém koni nechat? V tomhle počasí je téměř nemožné míti vánoční náladu. U nás sice sníh pár dní byl, ale byla to jen chvilková eufórie. Několik posledních dní u nás prší - a to se spadáme do Podkrkonoší.


Takhle to u nás vypadlo... teď je všude samé bláto. =(Čas navíc plyne tak rychle, že si jen těžko uvědomuji, že za čtyři měsíce již budu sedět u praktické maturity. Už je prosinec a mě to děsí stále více. Z dvaceti knížek povinné četby mi stále chybí devět knížek, snad to stihnu. Pomalu si zpracovávám maturitní témata, ale nic nejde tak rychle, jak bych si přála.

A vánoční dárky? Jéha, tak ty prostě stále nemám. Vůbec netuším, co koupit ku příkladu mé mamce, je to prostě zapeklitý případ, ona nikdy nic nechce. Jí se nezavděčíte...

Jen bych si přála, aby konečně napadl sníh a já přestala být tak unavená z toho hrozného počasí, které nás každý den doprovází. Těším se na vánoční prázdniny, protože si konečně odpočinu od školy - ikdyž -> ne neodpočinu, budu dělat maturitní témata, povinnou četbu. =D

A Nový rok snad strávím s lidmi, které jsou pro mě šíleným způsobem důležití, snad to vyjde. =) Tak mě napadá, že bych se taky měla konečně pustit do těch vosích ulů =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Das Das | Web | 14. prosince 2011 v 17:37 | Reagovat

Taky nemáím extra vánoční náladu, ale už jsme se mířila s tím, že zatím sníh reálně nejspíše ani nezahlédnu, tak sem tu náladu při balení dárků trochu chytla. :)
Jinak je hrůza, kupovat dárky! Hlavně kvůli nedostatkům financí...ˇˇ
Šíleně doufám v sníh, že když ennapadne budu extrémně zoufalá.
Maturitu a všechny ty přípravy na ní určitě zvládneš. ;) Hlavně se nestresuj a všechno půjde. :) S chutí do toho, půl je hotovo! ;)

2 Werča Werča | Web | 14. prosince 2011 v 20:12 | Reagovat

U nás byl taky na chvíli sníh, ale během dvou, tří dnů slezl a teď jenom prší a prší....zkrátka stejně jako u vás :)
Dárky mám jakž takž vyřešené, mamce jsem koupila pekáč (zní to divně, ale ona ho chtěla :D), mletou ochucenou kávu, aroma olejíček a CD. Můžeš jí třeba vytvořit fotoknihu nebo zakoupit něco v těch slevomatech (slevomat.cz, vykupto.cz...) Na něco určo přijdeš ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama