Začátkem to všechno končí.

6. září 2011 v 19:43 | Peťa |  Život
Není možné si nevšimnou nového kabátku na tomto blogu, tady aslespoň ti, kteří blog navštěvují nebo zde byli. Moc musím poděkovat Werý. (www.flyingdestiny.blog.cz), že mi udělala tento nádherný vzhled. Fotky jsou autorské - myslím, že tyto fotila buďto Werý nebo má ségra, kdo ví.. Já dávala povely. Rozhodně si myslím, že se povedl a ještě jednou moc děkuji.Škola opět začala a jako každý rok nás obírá o náš drahocený čas. Jenže tohle je zřejmě poslední rok na střední škole, stále si to pořádně neuvědomuji. Školní debaty se stále více stáčejí k šerpám, stužkám, maturitnímu plesu, stužkováku... Nevím, kde mi hlava stojí. Každá hodina s rozdílnými kalhory začíná stejně.

"Již jste čtvrťáci a proto musíme začít pracovat už od začátku", to mi taky leze krkem. Nejenže máme odevzdat deset titulů k povinné četbě. Mám jich šest, ale nejlepší je, že jsem zatím nedostali žádný oficiální seznam povinné četby k maturitě. Kdo ovšem neodevzdá, budou mu u maturity vybírat ze všech 40 titulů, takže může schytat cokoliv.

Musíme na hodiny opakovat učivo z předchozích ročníků a do toho učivo ze čtvrtého ročníku. Každou hodinu popíšeme do sešitu šeste stran nového učiva. Bože, mám snad nafukovací hlavu?

Teď tu jen sedím před sebou učení, co kterého bych se měla pustit, ale vůbec se mi nechce, nikdy jsem se nijak zvlášť neučila, ale měla bych začít, dokud mám čas.

Na co si nemůžu stěžovat je můj rozvhr hodin.
Sice učíme dosti krátce, ale i tak je to záhul, když pak máte suplování a čtyři hodiny účetnictví za sebou. Možná chodím domů včas, ale ani to mi moc nepomůže.

Chce to vydržet - snad budou brzy prázdniny.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gabriella Gabriella | Web | 7. září 2011 v 11:48 | Reagovat

Design se mi líbí, vážně pěkně udělaný fotky :)
To že jste nedostali seznam je nahovno, jsou to matláci...

2 Charlotte Discharge Charlotte Discharge | E-mail | Web | 7. září 2011 v 16:35 | Reagovat

Krásný desing, sice nejsem ve čtvrtém ročníku ale vím jaký to je když nevíte kde vám hlava stojí. Bohužel, já mám sklon k tomu se zavřít v koupelně s čokoládou a plakat :)))
Ale - chtěla jsme se tě zeptat, v SKB(stale-kvalitni.blog.cz) jsem se ujala rozhovorů. Pokud by jsi chtěla, napiš mi na sassy.ady@email.cz nebo do zpráv autorovy u mě na blogu. Předem díky :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama