Rachna kachna to to letělo k zemi.

7. září 2011 v 17:13 | Peťa |  Myšlenky
Byli to jen obyčejní lidi, kteří seděli ve špatném letadle. Kolikrát se ani o havárii letadla člověk nedozví, ale tentokrát v něm seděli hokejisti z několika států. Jsou slavní, proto se o tom hodně mluví, ale co. Přesto to byli lidi a pro mě hrdinové. Každý ať si říká, co chce. Někteří mají odpor k hokeji a ostatním sportům, ale já hokej miluju. Sice nesouhlasím s tím, kolik za to dostávají, ale co, stále je to sport, který mám ráda.A dnešního dne se stala pro český národ hrozná tragédie. Zemřeli naši tři úžasní hokejisté Karel Rachůnek, Jan Marek, Vašíček, slovenský bratr a další hokejisti z jiných států.

Naši hokejisté nám dokázali vybojovat titul mistrů světa. Šli hrát ikdyž odmítli všichni hráči z NHL. Všichni je ze začátku hrozně podceňovali, ale oni bojovali, až se mi ten jeden rok zapsal do mysli. Kdo by mohl zapomenout na rozhodující gól Karla Rachůnka?..."Kachna rachna to to letělo", řekl moderátor, pamatujete?

Jan Marek výborný útočník, který byl prostě skvělí. Vašíčka bohužel si to jméno moc nevybavuji...

Tímto chci uctít jejich pamatáku, protože se nenávratně zapsali do historie českého hokeje, jsou to prostě hrdinové a vždycky budou. Zaslouží si minutu ticha.

Lidé na facebooku a novináři by si měli uvědomit, že pro jejich rodiny to zřejmě nebude nejlepší, když jen zapnou internet tam to vidí, zapnou televizi tam o tom mluví. Zamyslete se lidi!

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Samotářka Samotářka | Web | 9. září 2011 v 20:41 | Reagovat

Máš pravdu, je to tragédie, už jen proto, že to nebyli jen hokejisté ale LIDI.
Já hokej nesleduji, neznám jejich jména, ale je mi jich opravdu líto. Být ve špatnou chvíli na špatném místě se může stát každému z nás.

PS: Není v Září nějak moc leteckých katastrof? Vzpomeňme si na Jedenáctého v roce 2001...

2 Jitulka Jitulka | Web | 10. září 2011 v 19:54 | Reagovat

Rachna kachna, to to letělo - Tahle lidová až národní hláška dne 7.11. docela ironicky zhořkla :-(.
Není důležité, jestli zemřel hokejista, v první řadě umřel člověk. Soucítím s pozůstalými a věřím, že ikdyž jejich blízcí už nejsou hvězdami na Zemi, jsou hvězdami na nebi v nebeském hokejovém týmu vedeným Ivanem Hlinkou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama