Povídka: Latex nebo kůže?

20. září 2011 v 17:33 | Peťa

Tak jsme takhle byli u W. a taková prdlá nálada, až jsme vymysleli tohle. Myslím, že v tom najdete všechny podtexty co můžou být. =D Ale pochlubit se musíme.


Nacházíme se v Montaně, Léta páně 2010. Před zraky se nám rozprostírá malebná krajina, kterou křižuje asfaltová dálnice D1. Po rozžhaveném povrchu klapou podkovy čerstvě okovaného koně. Jeho tmavá hříva vlaje ve větru. Za koněm zůstává doběla rozžhavený pruh tajícího asfaltu. Smrad se šíří po okolí. Pro našeho sličného kovboje je to ovšem jako nejdražší parfém. Svým dlouhým lasem točí nad hlavou, snažíce se zachytit o nebeskou klenbu - zatím bezúspěšně.

Jeho pevné hýždě objímají hřbet věrného oře. Nad hlavou mu krouží hladový kondor, čekající na chvíli, kdy věrný oř vydechne naposled. Ten se však stále drží svého tempa rychlosti Mach III Turbo a stále se bezúspěšně snaží překonat rychlost světla.

V tom kůň ucítí pod kopyty cosi měkkého, okamžitě vyskočí, ve vzduchu se otočí a dopadne kopyty těsně před - nyní již mírně zakrvácené - vlasy sličné dívky oblečené ho latexového outfitu, která ještě stále třímá v ruce kabelku a v druhé bič. Náš krásný kovboj bleskurychle seskočí ze svého koně a nedopatřením přišlápne krásce ruku, takže bič zůstane bezvládně ležet na silnici.

"Je vám něco slečno?" táže se vychovaně. Odpovědí je mu jen zvláštní chrčení a vrčení, vycházející z rudě zbarvených rtů. Kovboj ihned sáhne do torny pověšené na hřbetě koně a vytáhne z ní jasně růžově zbarvenou lopatku se smetáčkem. Bohužel, slečna je k asfaltu tak přilepená, že pokusy o odstranění smetáčkem jsou marné. Sáhne tedy znovu do mošny a vytáhne kovové dlátko, kterým kousek po kousku děvče seškrábne z vozovky. Seskládat různé části děvčete k sobě sice nějaký čas trvalo, ale stálo to za tu dřinu, přestože se nenasytný kondor stále pokoušel jisté části těla ukrást a sežrat.

Poté kovboj sáhl za pás pro živou Whiskey a dívku polil. Ta ihned vyskočila na nohy a zatočila svou oslnivou kabelkou. Vtom se jí v očích rozzářili jiskřičky, když zahlédla zářivě růžový smetáček s lopatkou. Kovboj zachytil její pohled a zaujmul ochranitelský postoj. Děvče ihned sebralo ze země bič a pokusilo se zaútočit, jenže to už kovboj třímal v ruce laso. Tak tam stáli proti sobě - latex proti kůži - tváří v tvář. Komu z nich je souzeno zvítězit? Přírodnímu materiálu nebo uměle vyrobenému oblečení? Výsledek závisí jen na vás…

Pokaždé když to čtu znova, dostávám nový a nový záchvat smíchu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 kiki.mich kiki.mich | E-mail | Web | 20. září 2011 v 17:55 | Reagovat

:DDDDD No tak to je luxusní :D "seškrábal dlátem dívku z vozovky" :D:D Boží! :) Fandim kovbojovi! :D

Já s pejskem sama chodit nemůžu, už jen z toho důvodu že jí neutáhnu :D Hold je trochu nevycvičená a sílu má obrovskou.. Ale pak,když se pustí, už je to fajn :)

2 eko-nom eko-nom | Web | 20. září 2011 v 18:14 | Reagovat

Z toho by mohla být dobrá reklama kdyby se tam nakonec přidalo, že ta holka zkrotila toho kovboje tím bičem :D Jako reklama na ten latex... :-P
....už vidím jak ten spot běží v TV :D

3 carolin-a carolin-a | Web | 20. září 2011 v 18:19 | Reagovat

Páni, skvěle vymyšlené! :D :D Kůže a kůň!!! :D

4 Lorraine of the Damned Lorraine of the Damned | Web | 20. září 2011 v 18:41 | Reagovat

Tak to je nejlepší! Seskládat různé části děvčete k sobě sice nějaký čas trvalo, ale stálo to za tu dřinu, přestože se nenasytný kondor stále pokoušel jisté části těla ukrást a sežrat. :D To je fakt nejlepší! Páni, taky mám záchvat smíchu, teď mě omluv jdu si to znovu přečíst. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama