Já to už nezvládám..

18. května 2011 v 16:00 | Peťa |  Život
Ničím sama sebe? Zřejmě. Poslední dobou si přijdu víc sama než kdykoliv předtím. Můžu jít na diskotéku - sama. Můžu jít do kina - sama. Můžu jít na procházku - sama. Můžu si jít povídat - sama. Můžu se svěřovat - sama sobě. Já už prostě nemám sílu na nic.

Někdo má radši samotu, já bych radši aspoň jednoho člověka měla u sebe, za kterým bych mohla jít. Mohla s ním někam vyrazit, chci moc? Chci moc, že bych ráda, aby se o mě někdo zajímal? Ano, chci.

A teď opravdu závidím těm, který mají kámoše.

Moji kamarádi: Ano P. jenže ten mi píše, jen když je na šrot. M si na mě vzpomene jen ve škole, když mě vidí a něco potřebuje. A W. je příliš daleko a poslední dobou já nevím, chápu jí, že jí nebavěj mí depky, už radši ani nic neříkám. Zbyla jsem sama. Vždycky budu sama. A nikdy se to nezmění, už tomu vážně nevěřím.

Nemám žádné zážitky, které budu moci vyprávět. Je mi osmnáct a nemám vůbec nic za sebou. Můžu se chlubit tím, jak dokonale sama jsem.

Své osmnáctky jsem se rozhodla neslavit, proč zažívat další zklamání, protože nebudu mít s kým?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Gauri Gauri | Web | 18. května 2011 v 16:10 | Reagovat

Samota, jedna z mála věcí, které se děsím. Ale třeba taky nejsi tak sama, zkus se podívat po okolí, jestli se v tvé blízkosti nepohybuje někdo, kdo si s Tebou chce povídat a taky trávit svůj volný čas. Nechceš moc, každý z nás přece touží po společnosti...Držím moc palce ať se brzy někdo najde!! :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama