Proslov

10. dubna 2011 v 20:40 | Peťa |  Život
Jako na každém začátku nového blogu, by mělo přijít pár slov úvodem. Nejsem dobrý řečník ani pisatel, takže ode mne nečekejte moc dlouho úvodní řeč.

Tento blog vznikl přesněji 10.4. 2011 v 16:35.

Možná bych vám mohla přiblížit moji osobu. Nejsem žádná hvězda školních kolektivů a bohužel stále usedám do školních lavic. Navštěvuji předposlední ročník Obchodní Akademie. Nebydlím v žádném velkoměstě, ale kolem sebe mám nedotčenou přírodu ve které si naprosto libuji. Dobře, nedotčenou.. spousta polí, ale mám to prostě ráda.

Většinu svého volné času trávím u PC. Bohužel, ale i možná bohudík. V mém okolí se nenalézá moc lidí, se kterými bych ven jít mohla. Nemám moc přátel a když jsem si jednu našla, bydlí daleko, takže po většinu času nás spojuje jen internet.

Ráda se podívat na dobrou komedii, fantasy, historický či pohádkový film. Nepohrdnu téměř ničím. Dříve mezi mé záliby patřila především četba, ale to již není také pravdou. Jsem náročný čtenář, který nenachází knihu, která by ho dostatečně uspokojila.

Mojí vášní je fotografování. Sice nevlastním žádný profesionální foťák a jen a pouze Olympus Fe-210. Do budoucna bych si ráda pořídila zrcadlovku. Kolem Vánoc jsem se začala věnovat kreslení, které mě baví. Nejsou to žádná mistrovská díla, ale tak člověk se učí. Miluji zvířata, no myslím, že postupem času poznáte, jaká jsem.

Tenhle blog vedu hlavně proto, abych si sem zaznamenala důležité okamžiky a uschovala fotografie a své výtvory. Občas sepíšu nějakou tu povídku. No třeba se vám něco z toho bude líbit.

Dříve jsem na internetu vystupovala pod jinými přezdívkami na jiných blozích, takže je možné, že se setkáte s věcmi, které jsem již uveřejnila. Pro uchování identity vám to neprozradím, protože mé čmuchavé sestry, by toho mohli lehce využít.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Samotářka Samotářka | Web | 13. dubna 2011 v 21:27 | Reagovat

Je to trochu mimo diskuzi, ale úžasná kniha je od Johna Grogana – Marley a já. Ta by se ti mohla líbit. Souhlasím. Teď je velmi těžké najít kvalitní četbu, protože většina autorů píše jen pro peníze (třeba sága stmívání, první je přesládlej, další dva jdou, ale ten poslední... no hrůza!).

2 š š | Web | 21. dubna 2011 v 14:58 | Reagovat

Je mnoho kvalitních knih, které uspokojí i náročného čtenáře. Jak současných, tak napsaných dříve. Stačí hledat. Škoda je nečíst, když to máš ráda :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama